Praca dla Europejczyków

Niemieckie firmy szukają zagranicznych pracowników.
Zagraniczni pracownicy szukają pracy w Niemczech.
Młode niemieckie firmy oferują 1000 miejsc pracy w ciągu jednego roku - dla Europy!

Nasz cel Tęsknisz za domem?

Dla firm: darmowe zamieszczenie oferty pracy!

Idealne miejsce na ogłoszenie, jeśli szukają Państwo zagranicznych pracowników

Dodawanie oferty

Tęsknisz za domem?

Jak poczuć się w Niemczech jak w domu

Więcej


Lokalne i międzynarodowe firmy łączą siły, aby ułatwić szukanie zagranicznych pracowników. Liczne niemieckie firmy z różnych branż poszukują europejskich pracowników. Niezależnie od tego, czy oferują usługi, czy zajmują się sprzedażą towarów, firmy w Niemczech bardzo często potrzebują pracowników ze znajomością języków europejskich.

Supported by


Mobilność zawodowa w Europie ciągle rośnie. Otwarte granice, brak skomplikowanych formalności oraz dostępność połączeń lotniczych w przystępnych cenach ułatwiają podjęcie decyzji o wyjeździe za granicę w poszukiwaniu pracy. Obywatele Europy nie tylko coraz chętniej odwiedzają sąsiednie kraje jako turyści, lecz również wyjeżdżają na dłużej, by podjąć pracę za granicą i zdobyć w ten sposób nowe, ciekawe i cenne doświadczenia.

Niemcy to kraj wielu możliwości, w którym pracę znajduje coraz więcej ludzi z całej Europy. Niemieckie firmy mają zarówno oferty pracy na pełny etat, jak również oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin. W Niemczech stale powstaje wiele nowych przedsiębiorstw, szczególnie w miastach takich jak Berlin, Hamburg, Monachium i Frankfurt. Te młode firmy często poszukują pracowników z innych krajów europejskich, aby rozwijać swój interes i podbijać nowe rynki za granicą. Dynamicznie rozwijające się niemieckie miasta to magnes przyciągający wielu szukających pracy Europejczyków.

Oferty pracy w Niemczech są bardzo zróżnicowane: są wśród nich oferty pracy dla specjalistów, ale również ogłoszenia o pracy dla osób bez doświadczenia. Mamy oferty pracy dla informatyków, ekspertów od marketingu oraz obsługi klienta i liczne inne oferty pracy w Niemczech.

Znajomość języka niemieckiego nie zawsze jest wymagana do pracy w niemieckiej firmie. Dobra znajomość języka angielskiego oraz języka ojczystego i kwalifikacje zawodowe zwykle wystarczają, aby spełnić wymagania stawiane kandydatom przez niemieckie firmy. Na naszej stronie znajdują się liczne oferty pracy dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich.

Przeglądaj dodawane codziennie oferty pracy odpowiadające Twoim kwalifikacjom. Możesz użyć filtrów, aby wyświetlić wyłącznie interesujące Cię ogłoszenia, np. liczne oferty pracy w Niemczech dla Polaków.

Niemieccy pracodawcy, liczne niemieckie firmy coraz częściej szukają kandydatów do pracy za granicą. Zagraniczni pracownicy niezbędni są w podbijaniu międzynarodowych rynków. Proces poszukiwania odpowiednich kandydatów może jednak być bardzo długi i trudny. Aby ułatwić niemieckim firmom to zadanie, stworzyliśmy stronę z ogłoszeniami o pracy dla Europejczyków. Chcemy w ten sposób udostępnić platformę, gdzie łatwo znajdą się obie strony: niemieckie firmy poszukujące pracowników z Europy i Europejczycy poszukujący odpowiedniej pracy w Niemczech. W Niemczech powstaje obecnie coraz więcej miejsc pracy dla obywateli Europy ze znajomością języków obcych. Oferty pracy mają zarówno wielkie, międzynarodowe koncerny z siedzibą w Niemczech, jak również mniejsze, dynamicznie rozwijające się niemieckie firmy, które dopiero zamierzają wejść na europejski rynek i w tym celu poszukują pracowników z Europy.